/* */

Villa Mare to miejsce, w którym mogą Państwo spędzić niezapomniane wakacje, weekendy i święta. To pensjonat z kameralnymi apartamentami, w którym Goście znajdują ciszę, spokój i wszelkie wygody niezbędne dla satysfakcjonującego odpoczynku. Usytuowany w pobliżu najpiękniejszych plaż Grzybowa, doskonale połączony komunikacyjnie z Kołobrzegiem i jego najważniejszymi atrakcjami – zapewnia idealne warunki planowania pobytu o dowolnej porze roku.

Nadrzędną kwestią pozostaje dla nas wygoda podejmowanych Gości, zatem dołożyliśmy starań, by jak najlepiej dostosować nasz pensjonat do ich potrzeb. Na miejscu znajdą oni liczne atrakcje, pozwalające na relaks i świetną zabawę. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy piękny, zadbany ogród, w którym mogą zażywać odpoczynku na świeżym powietrzu, spędzać czas z bliskimi i planować rozrywki na wiele sposobów. W jego obrębie przewidzieliśmy szereg komfortowych udogodnień pozwalających na luksusowy odpoczynek, w tym basen z podgrzewaną wodą, balię japońską, plac zabaw dla najmłodszych z wieloma atrakcjami oraz domek do grillowania. Wszystkie apartamenty zostały zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić przybyłym wygodny wypoczynek w intymnej i przyjaznej atmosferze.

Pragniemy zapewnić naszym Gościom zadowalający odpoczynek, pomagający nabrać sił i energii na długi czas, dlatego dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo w czasie pobytu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Villa Mare i do planowania wypoczynku nad naszym pięknym morzem.

Relax

Możesz wypocząć na miejscu lub na okolicznych plażach.

Spokój i intymność

Lux

Dbamy o każdy detal Państwa wypoczynku od soczystej zielonej trawy po wygodne łóżka.

Żadnych ukrytych kosztów

Na majówce nad morzem piękna pogoda

Monitoring terenu dostępny z apartamentu