/* */

Villa Mare jest obiektem bezpiecznym dla dzieci, posiadającym szereg udogodnień mających zapewnić naszym najmłodszym gościom niezapomniane i pełne przygód wakacje. Teren jest zamknięty i monitorowany, w ogrodzie do dyspozycji dzieci jest plac zabaw wyposażony w piaskownicę, huśtawki, domek z mini kuchnią, zabawki ogrodowe, statek piracki, ścianę do wspinaczki i trampolinę.

Niektóre apartamenty posiadają pokoje dla dzieci wyposażone w piętrowe łóżka, zabawki dla dzieci. Na życzenie udostępniamy łóżeczka niemowlęce z bielizną pościelową, krzesełko do karmienia, wanienki do kąpania. Mamy na stanie dwie spacerówki: Chicco przeznaczoną dla dzieci do lat 3 i Peg Perego Primo Viaggio dla większych dzieci, które udostępniamy gościom, którym wózek nie zmieścił się do bagażnika :). Na terenie obiektu znajduje się pralnia dostępna za drobną opłatą, gdzie można doprać małe i duże ciuszki. Zapotrzebowanie na powyższe wyposażenie proszę zgłaszać przy rezerwacji.

Niewątpliwie największą atrakcją dla dzieci jest basen z podgrzewaną wodą, okoliczne plaże i las, z którym graniczymy po sąsiedzku. Plaża w Grzybowie jest jedną z najładniejszych plaż w Polsce. W sezonie letnim plaża jest strzeżona. Szeroka na 50 metrów, pokryta drobnym, prawie białym piaskiem i dochodząca do czystej wody Bałtyku zaprasza do letniego wypoczynku, stanowi też doskonały teren dla rozgrywek sportów plażowych. Poza sezonem po jesienntych i zimowych sztormach można tu znaleźć prawdziwe skarby – bursztyny wyniesione przez wodę. Wtedy plaża w Grzybowie zapełnia się. Poszukiwacze „złota Bałtyku” rozgarniają wodorosty, glony i skorupiaki, kierując się skupiskami mew, poszukujących tam pokarmu. Dla tych, którym uda się znaleźć zatopione w żywicy przed wiekami owady, fragmenty roślin i nasiona – plaża w Grzybowie stanowi prawdziwą kopalnię skarbów. Przy plaży na wydmach rosną lasy sosnowe tworzące unikalny mikroklimat dobroczynnie wpływający na drogi oddechowe, polecany wszystkim osobom z dolegliwościami astmatycznymi.

W bezpośredniej okolicy Villa Mare biegnie kilka tras rowerowych, o zróżnicowanym stopniu trudności, od międzynarodowej trasy rowerowej po lokalną ścieżkę biegnącą w nadmorskim lesie, którą można przejechać nawet z najmłodszymi dziećmi. Na miejscu można wypożyczyć rowery, jak również skorzystać z przechowalni rowerów przeznaczonej dla gości.