Jeżeli doskwiera Państwu tęsknota za odpoczynkiem, a zimowa aura dokucza, najwyższa pora pomyśleć o zaplanowaniu ferii. To idealna okazja, by na kilka dni uciec od codziennych obowiązków i zrelaksować się w pięknym otoczeniu przyrody, ładując akumulatory na kolejne miesiące. Góry nie są jedynym miejscem, gdzie można w fascynujący sposób spędzić ten czas – ferie nad morzem niosą wiele przyjemności i niezapomnianych przeżyć.

Na feriach nad morzem piękna pogodaZachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty i do zaplanowania zimowego wypoczynku w Villa Mare. To wyjątkowe apartamenty zlokalizowane w pobliżu najpiękniejszych plaż i zaciszu nadmorskiej wioski Grzybowa. Villa Mare została zaprojektowana w taki sposób, by zapewnić naszym Gościom kameralny odpoczynek w komfortowych warunkach.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dziewięć apartamentów urządzonych w morskim klimacie ze szczególną dbałością o detale. Poszczególne obiekty odznaczają się różnym metrażem i rozkładem, dzięki czemu każda rodzina dopasuje optymalne miejsce wypoczynku dla siebie. Wszystkie apartamenty posiadają komfortowe meble i sprzęty codziennego użytku, tak aby nasi Goście mogli poczuć się, jak w domu i skoncentrować wyłącznie na relaksie i przyjemnościach płynących z pobytu. Aneksy kuchenne zostały wyposażone w najnowocześniejsze sprzęty AGD, jak zmywarki, płyty kuchenne, tostery i ekspresy ciśnieniowe do kawy oraz zastawę kuchenną i stołową. W salonie znajdują się wygodne sofy, telewizory plazmowe i DVD z bezpłatną płytoteką. W tak dogodnych warunkach ferie nad morzem przebiegną fantastycznie i niestraszna będzie nawet pogoda!

Pragnąc zapewnić Państwu satysfakcjonujący odpoczynek, zadbaliśmy o to, aby nasze apartamenty urządzić według najnowszych standardów i zagwarantować Gościom dostęp do najlepszych rozrywek. W naszym obiekcie znajdą Państwo saunę fińską, japońską balię oraz podgrzewany basen. Villa Mare oferuje wspaniały wypoczynek dla całej rodziny. Z myślą o najmłodszych Gościach przygotowaliśmy bezpieczny plac zabaw ze statkiem pirackim, trampoliną, domkiem do zabawy, huśtawkami i boiskiem do siatkówki oraz stołem do ping ponga. Miejsca zabawy dla dzieci zostały wyposażone w całodobowy monitoring dostępny na telewizorach w apartamentach, dzięki czemu rodzice mogą w komfortowy sposób czuwać nad bezpieczeństwem swoich pociech.

Ciche, malownicze plaże, świeże powietrze nasycone zdrowym jodem, doskonałe warunki mieszkaniowe i moc atrakcji przygotowanych z myślą o przyjezdnych – ferie nad morzem mogą być naprawdę wspaniałe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych apartamentów w Villa Mare i do dokonywania rezerwacji.